O nas
O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje rozwiązania deweloperskie zapewniające naszym klientom najwyższą jakość usług. 

Zajmujemy się budową nieruchomości mieszkaniowych, realizując m.in. apartamenty wypoczynkowe, skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Możliwość spontanicznego wypoczynku w zakupionym apartamencie połączona z dodatkową opcją zarabiania na jego wynajmie sprawia, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Taka forma inwestycji to doskonała lokata kapitału, która zapewnia stałe przychody.

Należmy do:
PZDF - logoLogo pink

Lokalizacje pod nasze inwestycje wybieramy w oparciu o potrzeby klientów - harmonię między komfortem, funkcjonalnością a współgraniem z naturą. 

Nadrzędną wartością w ramach, której pracujemy jest transparentność.  Transparentność w doborze technologii budowania, w komunikacji z rynkiem, w zawieraniu umów z klientami.

Pracujemy w oparciu o przejrzyste zasady.  Bezpieczna umowa, elastyczne warunki współpracy.
Budujemy dla ludzi, którzy chcą bezpiecznie zainwestować swój kapitał.

Nasze realizacje powstają w harmonii z otoczeniem, naturą. Wsłuchując się w nią - tworzymy inwestycje, które są bezkompromisowym połączeniem nowoczesnej architektury i materiałów najwyższej jakości.

Wizualizacja Wizualizacja
O inwestycji
O inwestycji

Ogrodowa 1

Czterokondygnacyjna elegancka inwestycja, w której znajdują się 223 komfortowe apartamenty o metrażach od 30 do 47m2. Każdy apartament posiada aneks kuchenny, salon z dużymi przeszkleniami oraz taras.

więcej o inwestycji

Ustronie Morskie - doskonała lokalizacja
223 funkcjonalnych apartamentów
250 metrów od morza
Ustronie Morskie - doskonała lokalizacja

Inwestycja kapitału

Gotowe na zysk apartamenty inwestycyjne w Ustroniu Morskim to ochrona kapitału przed inflacją. Zakupiony apartament pozwala Właścicielowi na zysk w wysokości nawet do

56.000 PLN rocznie

*Estymacja powstała na bazie analizy konkurencji w tym kalkulacji uwzględniającej obłożenie apartamentów w sezonie i poza sezonem wysokim, informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe wyliczenia stopy zwrotu z inwestycji dostępne w naszym biurze sprzedaży.

wybierz apartament

Inwestycja kapitału
Inwestycja kapitału Inwestycja kapitału
Inwestycja kapitału
Lokalizacja
Lokalizacja

Ustronie Morskie

Od lat w ścisłej czołówce najchętniej odwiedzanych przez turystów nadmorskich miejscowości. Doskonale skomunikowane, położone zaledwie 10 km od Kołobrzegu, urzeka niepowtarzalnym nadmorskim klimatem i kameralną atmosferą.

Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja
ustronie morskie

Urokliwa miejscowość

To urokliwa miejscowość położona na Pomorzu Zachodnim. Miasteczko oferuje turystom piaszczystą plażę z której można zejść na spacerowe molo, malowniczy klif, idealnie nadający się do obserwowania zapierających dech w piersiach zachodów słońca, i wodę, która należy do najczystszych na polskim wybrzeżu.

 

Czytaj dalej

piękne plaże piękne plaże
malowniczy klif malowniczy klif
szlaki rowerowe szlaki rowerowe
szlaki piesze szlaki piesze
blisko Kołobrzegu blisko Kołobrzegu
kurort  Holiday Park & Resort kurort Holiday Park & Resort
Holiday&Sun Holiday&Sun
Holiday&Sun

Doskonała inwestycja

Zakup apartamentu nad morzem to okazja do zarabiania przez cały rok. Proponujemy model inwestycyjny, który jest bezobsługowy dla Właścicieli i daje możliwość wypoczynku w ramach pobytów właścicielskich. Oferujemy obsługę wynajmu Twojego apartamentu przez doświadczonego operatora Holiday&Sun.

Holiday&Sun to 8 lat doświadczenia w obsłudze najmu apartamentów i domów, ponad 500.000 obsłużonych gości. Obsługuje 7 topowych lokalizacji turystycznych z rozbudowaną infrastrukturą.

Atrakcyjne dochody z najmu krótkoterminowego
Zyski wyższe niż na lokacie
bankowej

*w porównaniu do danych prezentowanych w rankingu lokat na sierpień 2023 przeza serwis bankier.pl.

Wzrost wartości nieruchomości na przestrzeni lat
Napisz do nas

Kontakt